MAGAZYNOWANIE MEBLI I MIENIA

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo własności naszych klientów, a także fakt, że przeprowadzka nie zawsze odbywa się bezpośrednio do nowej lokalizacji, oddajemy do dyspozycji naszych Klientów powierzchnie magazynowe.

 

Nasze magazyny są strzeżone całodobowo, a ich lokalizacja zapewnia szybki dostęp do potrzebnych przedmiotów na odpowiednim etapie przeprowadzki. Przechowujemy i magazynujemy zarówno Państwa meble, jak i wszelkie wyposażenie wnętrz oraz rzeczy osobiste. Przedmioty są odpowiednio zapakowane, rozlokowane i zabezpieczone. Wszystko to dla bezpieczeństwa Państwa mienia i maksymalnej wygody podczas przeprowadzki.

 

Dzięki usłudze przechowywania rzeczy, magazynowania i magazynowania mebli  nie muszą się Państwo martwić, gdzie pozostawić swoje rzeczy, jeśli jeszcze nie zostały wykończone pomieszczenia nowego lokum. Dla poprawienia Państwa samopoczucia i wyeliminowania wszelkich obaw o powierzony nam dobytek objęliśmy całe powierzane nam mienie ubezpieczeniem do kwoty 100 000 euro.

 

 

UWAGA: magazynujemy tylko mienie Klientów, którzy zlecili nam kompleksową usługę przeprowadzki. 

 

 

Close up carton boxes with belongings man sitting on sofa hold phone on background, wait call to delivery service moving at new house concept, banner for website header design with copy space for text

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat (wymagane)

Treść wiadomości (Skąd i dokąd transport, w jakim terminie, ilość, objętość, szacowana waga)


BASMAR © All Rights Reserved.2022

Powered by HCS PROJEKT