2 mar

Motocykle czyli wiosna idzie…

Choć za oknem pogoda nie rozpieszcza, w powietrzy już powoli czuć zapach wiosennej bryzy. Wraz ze wzrostem temperatury na ulicach zaczynają się pojawiać miłośnicy dwóch kółek. Motocykli z roku na rok jest coraz więcej, właściwie w każdym miejscu w Polsce i poza nią spotkać możemy każdy rodzaj i model motocykla.

Polacy migrują na terenie całej Europy, i nie tylko oczywiście. Często cena motocykla w Polsce jest dużo niższa niż np. w Niemczech czy Skandynawii. Dlatego też opłaca się transportować motor z Polski z pomocą wyspecjalizowanej firmy do transportu międzynarodowego.

Są też kraje z których warto sprowadzić do Polski jednoślad. Mamy tu na myśli głównie cała Wielką Brytanię, gdzie ceny są znacznie niższe, a szczególnie w przypadku, gdy kurs waluty brytyjskiej nie jest wysoki. Taka sytuacja ma miejsce obecnie. Gdy do tego dodamy fakt, że koszt z powodu popularności trasy Polska – Anglia – Polska zazwyczaj jest w przedziale 100-200 funtów, opłacalność transakcji wzrasta.

Często zdarza się także transport motocykli tzw. sezonowy. Klienci zamawiają taką usługę w naszej firmie na początku wiosny, a kończy się ona transportem zwrotnym do Polski już na jesień. Dotyczy to szczególnie państw skandynawskich.

Najważniejsze żeby sezon motocyklowy skończył się pełnią zdrowia dla każdego z nas.

, , , , , , , , , , , , ,

Comments (No Responses )

No comments yet.

Dodaj komentarz

19 − 12 =

BASMAR © All Rights Reserved.2023

Powered by HCS PROJEKT