przeprowadzki z Anglii do Polski, przeprowadzki Polska Anglia, przeprowadzki Anglia Polska

dostosowane do klienta przeprowadzki do Anglii, przeprowadzki Anglia prywatne, przeprowadzki Anglia biura/firmowe, przeprowadzki na terenie Anglii

anglia

Anglia – w przeszłości samodzielne królestwo, obecnie największa i najludniejsza część składowa Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Anglię zamieszkuje 83% całkowitej populacji państwa. Wikipedia
Liczba ludności: 53,01 miliona (2011)
Stolica: Londyn
Numer kierunkowy: 44
Powierzchnia: 130 395 km²
Waluta: Funt szterling
Ustrój polityczny: Kraj historyczny, Monarchia konstytucyjna

 

 

WSZYSTKIE TRANSPORTY/PRZEPROWADZKI DOOR TO DOOR

 

Każde zamówieni odbieramy bezpośrednio z Twojego domu lub dowolnie wskazanego przez Ciebie miejsca i dostarczamy ją pod Twoje drzwi. Transport cały czas jest monitorowany w systemie GPS, cały czas możesz być w kontakcie z kierowcą i z osobą w biurze.

W naszej firmie to klient jest decydentem, i to on wskazuje wygodną dla siebie datę załadunku i rozładunku a także odpowiednie dla niego godziny odbioru/dostawy.

Wszystkie transporty są ubezpieczone, wystawiamy faktury VAT a także VAT EU.

Nauczeni wieloletnim doświadczeniem wiemy jak bardzo stresujący może być czas przeprowadzki. Dlatego też zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę przeprowadzek lokalnych, krajowych, jak i międzynarodowych. Zajmujemy się przeprowadzkami osób prywatnych oraz firmowych. Aby dopasować nasze usługi do Państwa potrzeb podzieliliśmy naszą ofertę dla Państwa na kilka opcji:

images 

 

1 Samochód z kierowcą – w tym przypadku zapewniamy przewóz rzeczy samochodem transportowym prowadzonym przez wykwalifikowanego kierowcę. Zamawiający sam zajmuje się zapakowaniem i załadunkiem przewożonych przedmiotów oraz ich późniejszym wypakowaniem. Firma Basmar nie odpowiada za zniszczenia wynikające z działania osób niezwiązanych z firmą.

 

2. Samochód + osoby do noszenia – zamawiając tą usługę pracownicy naszej firmy zajmą się załadowaniem i rozładowaniem przewożonych przedmiotów. Klient zobowiązany jest je przygotować i zabezpieczyć.

 

 

Prosimy o powiadomienie nas o terminie przeprowadzki w terminie ok 2-3 tygodnie przed planowanym dniem załadunku mienia.

 

Na każdy transport podpisujemy umowę która gwarantuje Państwu terminowy załadunek i rozładunek a także ubezpieczenie Państwa własności na cały czas transportu.

Na życzenie wystawiamy faktury VAT.

 

OBSŁUGUJEMY WSZYSTKIE MIEJSCOWOŚCI W POLSCE, min: Gdańsk Gdynia Białystok Elbląg Katowice Kraków Lublin Łódź Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa Wrocław Bydgoszcz Opole Radom Kielce Zielona Góra Piła Legnica Tarnów Przemyśl Chełm Płock Wałbrzych…i inne.

Zasięg: Londyn, Portsmouth, Southampton, Plymouth, Bristol, Cardiff, Swindon, Exeter, Ipswich, Norwich, Stoke on Trent, Nottingham, Sheffield, Liverpool, Leeds, Edynburg, Glasgow, Aberdeen, Dublin, Cork, Hull, Bournemouth i wiele innych…

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat (wymagane)

Treść wiadomości (Skąd i dokąd transport, w jakim terminie, ilość, objętość, szacowana waga) 

BASMAR © All Rights Reserved.2022

Powered by HCS PROJEKT