PRZEPROWADZKI NIEMCY
PRZEPROWADZKI NIEMCY-POLSKA
PRZEPROWADZKI POLSKA-NIEMCY

PRZEPROWADZKI NA TERENIE NIEMIEC
niemcy

Niemcy – państwo federacyjne położone w Europie, będące członkiem Unii Europejskiej, G8, ONZ oraz NATO. Stolicą Niemiec jest Berlin. Językiem oficjalnym jest język niemiecki. Wikipedia
Stolica: Berlin
Numer kierunkowy: 49
Liczba ludności: 81,8 miliona (2011) Bank Światowy
Hymn państwowy: Hymn Niemiec
Produkt Krajowy Brutto: 3,601 tryliarda USD (2011) Bank Światowy
Język urzędowy: Język niemiecki

Niemcy to jeden z najczęściej obsługiwanych przez nas kierunków. Z racji małej odległości klienci często zamawiają transport i przeprowadzki z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski.

Nauczeni wieloletnim doświadczeniem wiemy jak bardzo stresujący może być czas przeprowadzki. Dlatego też zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę przeprowadzek lokalnych, krajowych, jak i międzynarodowych. Zajmujemy się przeprowadzkami osób prywatnych oraz firmowych. Aby dopasować nasze usługi do Państwa potrzeb podzieliliśmy naszą ofertę dla Państwa na kilka opcji:

images 

 

1 Samochód z kierowcą – w tym przypadku zapewniamy przewóz rzeczy samochodem transportowym prowadzonym przez wykwalifikowanego kierowcę. Zamawiający sam zajmuje się zapakowaniem i załadunkiem przewożonych przedmiotów oraz ich późniejszym wypakowaniem. Firma Basmar nie odpowiada za zniszczenia wynikające z działania osób niezwiązanych z firmą.

 

2. Samochód + osoby do noszenia – zamawiając tą usługę pracownicy naszej firmy zajmą się załadowaniem i rozładowaniem przewożonych przedmiotów. Klient zobowiązany jest je przygotować i zabezpieczyć.

 

 

Prosimy o powiadomienie nas o terminie przeprowadzki w terminie ok 2-3 tygodnie przed planowanym dniem załadunku mienia.

Na każdy transport podpisujemy umowę która gwarantuje Państwu terminowy załadunek i rozładunek a także ubezpieczenie Państwa własności na cały czas transportu.

Na życzenie wystawiamy faktury VAT.

 

OBSŁUGUJEMY WSZYSTKIE MIEJSCOWOŚCI W POLSCE, min:  Gdańsk Gdynia Białystok Elbląg Katowice Kraków Lublin Łódź Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa Wrocław Bydgoszcz Opole Radom Kielce Zielona Góra Piła Legnica Tarnów Przemyśl Chełm Płock Wałbrzych…i inne.

 
Zasięg: Polska, Niemcy, Berlin, Hamburg, Bremen, Hannover, Bielefeld, Munster, Dusseldorf, Koln, Dresden, Frankfurt, Nurnberg, Stuttgart, Munchen, Ulm, Konstanz, Freiburg, Karlsruhe, Ingolstadt, Mannheim, Wurzburg, Chemnitz, Halle, Magdeburg, Lubeck, Kiel

Organizujemy także przeprowadzki po całych Niemczech oraz przeprowadzki z Niemiec na teren poszczególnych Państw Europy. Na specjalne życzenie organizujemy odprawy celne jeśli wymaga tego prawo kraju dostawy np. Szwajcaria czy Norwegia.

 

 

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat (wymagane)

Treść wiadomości (Skąd i dokąd transport, w jakim terminie, ilość, objętość, szacowana waga)


BASMAR © All Rights Reserved.2022

Powered by HCS PROJEKT