ODBIERAMY I DOSTARCZAMY Z KAŻDEGO MIEJSCA W POLSCE I EUROPIE

Basmar jest firmą działającą na międzynarodowym rynku usług transportowych i kompleksowych przeprowadzek zagranicznych od 2010 roku.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży łączymy z chęcią ciągłego rozwoju firmy. Flota naszych samochodów połączona ze środkami transportu licznej grupy współpracowników, zapewnia w praktyce gwarancje dla Klienta dostępności do wybranych usług w każdej chwili, w każdym miejscu.

Jesteśmy gotowi do współpracy z Państwem na terenie całej Europy.

Proponujemy szeroki wachlarz usług zarówno dla firm jak i osób prywatnych.

W ramach przeprowadzek międzynarodowych, poza samym transportem, oferujemy pomoc w przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do przeprowadzki na terytorium innego kraju – listów przewozowych, upoważnień czy dokumentów, które umożliwiają zwolnienie z płatności celno-podatkowych.

Stan techniczny naszych pojazdów jest stale kontrolowany, a średni wiek samochodów nie przekracza 3 lat.

Jako doświadczona firma przeprowadzkowa posiadamy ważne ubezpieczenie OC prowadzonej działalności, obowiązujące na terenie Polski i całej Europy. To zapewnia pełne bezpieczeństwo transportowanego mienia i gwarantuje Klientowi spokój na czas realizacji.

furniture-financing

 

Główne kierunki na których odbywają się przeprowadzki i transport z firmą Basmar to : Polska – Europa – Grecja – Niemcy – Holandia – Belgia – Anglia – Szkocja-Walia-Francja – Dania – Włochy – Austria – Węgry – Szwajcaria – Hiszpania – Portugalia – Litwa – Łotwa – Estonia – Finlandia – Szwecja – Norwegia.

OBSŁUGUJEMY WSZYSTKIE MIEJSCOWOŚCI W POLSCE, min:  Gdańsk Gdynia Białystok Elbląg Katowice Kraków Lublin Łódź Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa Wrocław Bydgoszcz Opole Radom Kielce Zielona Góra Piła Legnica Tarnów Przemyśl Chełm Płock Wałbrzych…i inne.

 

przeprowadzki-gdansk

 

Wszystkie transporty w systemie „door to door”

Ceny usług są dostosowane indywidualnie do każdego klienta i są uzależnione od rodzaju ładunku, jego objętości, długości trasy, czasu realizacji oraz ciągłości przewozów. Nie stosujemy “zimnych” kalkulatorów przeprowadzkowych, wolimy wsłuchać się w głos Klienta.

Realizując zlecenia, przejmujemy odpowiedzialność za rzeczy dla Państwa wartościowe, staramy się więc opracowywać nowe, coraz lepsze rozwiązania logistyczne. Działamy zgodnie z tą zasadą od zawsze i chcemy to robić również w przyszłości, by osiągać jak najwyższy poziom satysfakcji naszych Klientów.

Zapraszamy do nas wszystkich, którzy oczekują przemyślanych rozwiązań i fachowego podejścia. Dzięki nam profesjonalnie i bezstresowo przemieścicie Państwo swoje mienie w dowolne miejsce w Europie, bez wyjątków.

 

Zapraszamy do współpracy.

FORMULARZ KONTAKTOWY


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat (wymagane)

Treść wiadomości (Skąd i dokąd transport, w jakim terminie, ilość, objętość, szacowana waga)


BASMAR © All Rights Reserved.2024

Powered by HCS PROJEKT