Basmar jest firmą działającą na międzynarodowym rynku usług transportowych a także kompleksowych przeprowadzek krajowych i zagranicznych.

 

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży łączymy z chęcią ciągłego rozwoju firmy. Flota naszych samochodów połączona z środkami transportu licznej grupy współpracowników , zapewnia w praktyce gwarancje dla Klienta dostępności do wybranych usług w każdej chwili, w każdym miejscu.

 

Jesteśmy gotowi do współpracy z Państwem na terenie całej Europy i nie tylko. Obsługujemy kraje na wschód od Polski a także organizujemy przeprowadzki transportem morskim lub lotniczym do Chin, Ameryki czy Afryki.

 

Proponujemy szeroki wachlarz usług zarówno dla firm jak i osób prywatnych.

 

furniture-financing

 

Główne kierunki na których odbywają się przeprowadzki i transport z firmą Basmar to : Polska- Europa – Grecja-Niemcy – Holandia – Belgia – Anglia – Szkocja-Walia-Francja – Dania – Włochy – Austria – Węgry – Szwajcaria – Hiszpania – Portugalia – Litwa – Łotwa – Estonia – Finlandia – Szwecja – Norwegia.

 

OBSŁUGUJEMY WSZYSTKIE MIEJSCOWOŚCI W POLSCE, min:  Gdańsk Gdynia Białystok Elbląg Katowice Kraków Lublin Łódź Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa Wrocław Bydgoszcz Opole Radom Kielce Zielona Góra Piła Legnica Tarnów Przemyśl Chełm Płock Wałbrzych…i inne.

 

przeprowadzki-gdansk

 

Wszystkie transporty w systemie „door to door”

 

Ceny usług są dostosowane indywidualnie do każdego klienta i są uzależnione od rodzaju ładunku, jego objętości, długości trasy, czasu realizacji oraz ciągłości przewozów.

 

Przeprowadzki zagraniczne przeprowadzki międzynarodowe z firmą Basmar to pełen profesjonalizm.

 

Zapraszamy do współpracy.

FORMULARZ KONTAKTOWY


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat (wymagane)

Treść wiadomości (Skąd i dokąd transport, w jakim terminie, ilość, objętość, szacowana waga, CZY POTRZEBNA FAKTURA VAT)


BASMAR © All Rights Reserved.2019

Powered by HCS PROJEKT