PRZEPROWADZKI DANIA
PRZEPROWADZKI DANIA-POLSKA
PRZEPROWADZKI POLSKA-DANIA

O Danii
Królestwo Danii, będące najmniejszym państwem Skandynawii, położone jest w północnej części Europy. Na jego czele stoi królowa Małgorzata II oraz premier Helle Thorning-Schmidt.

Kraj można podzielić na 8 głównych regionów:

Jutlandia Północna
Jutlandia Południowo-Wschodnia
Jutlandia Zachodnia
Jutlandia Wschodnia
Fionia
Zelandia Północna ze stolicą kraju w Kopenhadze
Zelandia Południowa i Wyspy Lolland oraz Falster i Mon
Bornholm
Dania w liczbach
Powierzchnia: 43.094 km2
Populacja: ok. 5.4 mln mieszkańców
Gęstość zaludnienia: 126 osób/km2
Długość linii brzegowej: 7.314 km
Długość granicy lądowej: 68 km (Niemcy)
Informacje dodatkowe
Religia: protestantyzm (luteranizm) oraz w niewielkim stopniu katolicyzm
Język: duński
Języki obce: angielski, niemiecki
Waluta: korona duńska (DKK – 1 korona = 100 øre)
Ukształtowanie pow.: głównie nizinny, grunty orne, łąki i pastwiska oraz lasy zajmujące 12% powierzchni kraju. Najwyższy punkt – Mollehoj (170.86 m n.p.m.)
Klimat: umiarkowany ciepły, zimy łagodne z okazjonalnymi opadami śniegu, lato natomiast jest chłodne z obfitymi opadami deszczu. Średnia temperatur w styczniu 0°C oraz lipcu 17°C
Fauna i flora
Znaczna część krajobrazu Danii jest przeznaczona pod grunty orne lub pastwiska dla zwierząt hodowlanych dlatego lasy stanowią niewielką jej część (12%). Są to w głównej mierze lasy składające się z sosen, jodeł i świerków powstałych dzięki zalesiającej działalności człowieka.
W porach wiosennych jak i letnich, popularne wrzosowiska w niesamowity sposób wpływają na krajobraz kraju, ukazując prawdziwe piękno szerokich połaci łąk.

Podział administracyjny
W wyniku reformy administracyjnej z 1 stycznia 2007 roku podział kraju na 13 województw, zastąpiony został 5 regionami, natomiast liczbę gmin z 270 zredukowano do 98.

Hovedstaden ze stolicą w Hillerod oraz stolicą państwa w Kopenhadze
Midtjylland ze stolicą w Viborg
Nordjylland ze stolicą w Aalborg
Sjælland ze stolicą w Sorø
Syddanmark ze stolicą w Vejle

 

 

 

Nauczeni wieloletnim doświadczeniem wiemy jak bardzo stresujący może być czas przeprowadzki. Dlatego też zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę przeprowadzek lokalnych, krajowych, jak i międzynarodowych. Zajmujemy się przeprowadzkami osób prywatnych oraz firmowych. Aby dopasować nasze usługi do Państwa potrzeb podzieliliśmy naszą ofertę dla Państwa na kilka opcji:

images 

 

1 Samochód z kierowcą – w tym przypadku zapewniamy przewóz rzeczy samochodem transportowym prowadzonym przez wykwalifikowanego kierowcę. Zamawiający sam zajmuje się zapakowaniem i załadunkiem przewożonych przedmiotów oraz ich późniejszym wypakowaniem. Firma Basmar nie odpowiada za zniszczenia wynikające z działania osób niezwiązanych z firmą.

 

2. Samochód + osoby do noszenia – zamawiając tą usługę pracownicy naszej firmy zajmą się załadowaniem i rozładowaniem przewożonych przedmiotów. Klient zobowiązany jest je przygotować i zabezpieczyć.

 

 

 

Prosimy o powiadomienie nas o terminie przeprowadzki w terminie ok 2-3 tygodnie przed planowanym dniem załadunku mienia.

Na każdy transport podpisujemy umowę która gwarantuje Państwu terminowy załadunek i rozładunek a także ubezpieczenie Państwa własności na cały czas transportu.

Na życzenie wystawiamy faktury VAT.

 

OBSŁUGUJEMY WSZYSTKIE MIEJSCOWOŚCI W POLSCE, min: Gdańsk Gdynia Białystok Elbląg Katowice Kraków Lublin Łódź Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa Wrocław Bydgoszcz Opole Radom Kielce Zielona Góra Piła Legnica Tarnów Przemyśl Chełm Płock Wałbrzych…i inne.

Zasięg:  Kopenhaga Odense Viborg Aalborg Aarhus Esbjerg Silkeborg Vejle Frederiksberg Kastrup i inne… Relokacje odbywają się na całym terenie Danii.

 

 

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat (wymagane)

Treść wiadomości (Skąd i dokąd transport, w jakim terminie, ilość, objętość, szacowana waga)


BASMAR © All Rights Reserved.2023

Powered by HCS PROJEKT