TRANSPORT POLSKA HISZPANIA

TRANSPORT HISZPANIA POLSKA

TRANSPORT DO/Z HISZPANII

hiszpania

Hiszpania, Królestwo Hiszpanii – największe z trzech państw położonych na Półwyspie Iberyjskim. Na zachodzie Hiszpania graniczy z Portugalią, na południu z należącym do Wielkiej Brytanii Gibraltarem, oraz przez Ceutę i Melillę z Marokiem. Wikipedia
Stolica: Madryt
Numer kierunkowy: 34
Hymn państwowy: Hymn Hiszpanii
Stopa bezrobocia: 26,8% (kwi 2013) Europejski Urząd Statystyczny
Prowincje: Asturia, Madryt, Kantabria, La Rioja, Nawarra, Vizcaya, Więcej
Ustrój polityczny: Monarchia konstytucyjna, System parlamentarny,

Oferujemy Państwu :

 

Do Państwa dyspozycji pozostają samochody dostawcze typu plandeka (8 paletowe) oraz busy typu blaszak (5 paletowe) o następujących parametrach:

Ładowność do 1500 kg – max 8 paletowe

 

blaszak

Zajmujemy się zarówno organizacją transportów dedykowanych jak i przewozów drobnicowych.
Transport dedykowany skierowany jest do Klientów, dla których priorytetem jest jak najszybszy czas dostawy do odbiorcy. Każdy taki transport ekspresowy odbywa się w systemie door-to-door (bez przeładunków).
Przewozy drobnicowe ułatwiają odbiór mniejszych ilości towaru (od paczek do kilku palet) co pozwala na optymalizację kosztów przy zachowaniu wcześniej ustalonych terminów dostaw.

 

 

OBSŁUGUJEMY WSZYSTKIE MIEJSCOWOŚCI W POLSCE, min: Gdańsk Gdynia Białystok Elbląg Katowice Kraków Lublin Łódź Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa Wrocław Bydgoszcz Opole Radom Kielce Zielona Góra Piła Legnica Tarnów Przemyśl Chełm Płock Wałbrzych…i inne.

Zasięg: Barcelona, Madryt, Valencia, Cordoba, Zaragoza, Sevilla, Malaga Bilbao, A Coruna, Salamanca, Cordoba, Sevilla, Murcia, Gijon, Vigo, Andorra, Valladolid, Huelva, Girona, Cartagena inne…

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat (wymagane)

Treść wiadomości (Skąd i dokąd transport, w jakim terminie, ilość, objętość, szacowana waga)


BASMAR © All Rights Reserved.2021

Powered by HCS PROJEKT